The Vampire Diaries

The Vampire Diaries- Always and Forever

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop RealTop.net
Top posters
WHITE ANGEL

Диана

Катрин Пиърс

Катерина Петрова

Л Е Н А

Елена Гилбърт

Аз...

VampiresGirl:)

Виктория Попова

Вещица.. и половина.

Share | 

Методи за отслабване

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Диана
Вампир
Вампир

Брой мнения : 460
Точки : 382252
Дата на регистрация : 11.03.2013

Роул Плей
Най-важното за героя Ви::
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Методи за отслабване   Вто 12 Мар 2013, 12:19

Ако знаете диети, упражнения или други методи за отслабване, споделете ги с нас!
Върнете се в началото Go down
WHITE ANGEL
Вампир
Вампир

Брой мнения : 576
Точки : 471086
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Re: Методи за отслабване   Вто 12 Мар 2013, 19:19

Здравейте,

отслабването е проблем за много хора. Повечето начини са здравословно хранене, придържане на режим за хранене. Може да се спортува повече..да не се стои на едно място. Ето вижте още начини тук:
http://www.zajenata.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-search.html
и тук
http://gotvach.bg/izbrano/%D0%95%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8-%D0%9D%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%9E%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5

..От Меги
Аз...
Вампир
Вампир

Брой мнения : 99
Точки : 85683
Години : 18

Роул Плей
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Re: Методи за отслабване   Пет 26 Апр 2013, 08:10

Мързели, няма как да отслабнете, докато си лежите и нагъвате чипсове, защото картофите са зеленчуци, или като глътнете хапче. Най-важното е да водите активен живот, да пиете МНОГО вада /поне 2-3 литра на ден/ и да се храните здравословно. Друг начин, който няма да ви навреди, няма!
VampiresGirl:)
Първородна вещица
Първородна вещица

Брой мнения : 96
Точки : 81515
Дата на регистрация : 28.05.2013
Години : 19

Роул Плей
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Re: Методи за отслабване   Вто 28 Май 2013, 19:35

Сега и аз да се обяда по темата..! Диети недейте да правите, защото ако свалите 5кг ще качите освен тези 5кг още 5кг... Ще съжалявате, майка ми от наивност го направи и сега не може да смогне да ги свали.. Ето ви един хубав метод: яжте каквото искате до 17 часа включително! След 17 часа забравете, карайте го само на питиета. Лично аз свалих само така за 1 месец цели 6 кг и съм много доволна. А майка ми, която реши да пробва заедно с упражнения този метод свали 12 кг.! Аз не правя упражнения, защото нямам време! (Не съм дебела, напротив доста съм слаба, но реших да пробвам, защото искам да си стегна корема и стана... Много се гордея с това..!)Особено за момичета, които са на училище втора смяна да си похапват повече през голямото, за да не огладняват след това. Ако почувствате силен глад пийте фреш, ще ви отмине или веднага легнете да спите като се върнете. Лично аз така действам! Надявам се да съм помогнала!
Beleth
Човек
Човек

Брой мнения : 15
Точки : 77985
Дата на регистрация : 20.07.2013
Години : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Методи за отслабване   Пет 02 Авг 2013, 18:22

В интерес на истината може да се намери моя снимка под дефиницията на думата "МАРДА" и съм the poster boy за неправилно и нездравословно хранене, не се славя с покъртителен метаболизъм и не съм от хората прославящи правото черво, но вървя пеша страшно много. Разстояния до 10км не си правя труда за какъвто и да било транспорт, освен ако не бързам за някъде. Висок съм 1.80 и в момента тежа 72 кила, нормална физика, абсолютно в нормата съм си.

Иначе за бърз и ефикасен начин за отслабване мога да ви препоръчам 3дневен престой в Пирогов - свалих 14 кила :D

ПисанеЗаглавие: Re: Методи за отслабване   

Методи за отслабване
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1