The Vampire Diaries

The Vampire Diaries- Always and Forever

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop RealTop.net
Top posters
WHITE ANGEL

Диана

Катрин Пиърс

Катерина Петрова

Л Е Н А

Елена Гилбърт

Аз...

VampiresGirl:)

Виктория Попова

Вещица.. и половина.

Share | 

Аз-писателят

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
WHITE ANGEL
Вампир
Вампир

Брой мнения : 576
Точки : 473486
Дата на регистрация : 11.03.2013
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя Ви::
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Аз-писателят   Сря 13 Мар 2013, 13:16

Здравейте,

тук поставяйте вашите измислени творби, като стихотворения,разкази,приказки,пословици, басни и така натакък

Поздрави

..От Меги
Върнете се в началото Go down
.Breaker

Брой мнения : 4
Точки : 85912
Дата на регистрация : 30.03.2013
Години : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Аз-писателят   Съб 30 Мар 2013, 11:34

Пословица от мен. Дори в хубава премяна, добротата цена няма.

Първородна вещица

Брой мнения : 96
Точки : 83915
Дата на регистрация : 28.05.2013
Години : 19

Роул Плей
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Re: Аз-писателят   Чет 30 Май 2013, 19:37

Ето нещо, което докато си вървях по улицата, за да отида на училище си измислих едно изречение и неусетно се осъзнах, че има рима... Моята гордост.

Защо да си губя времето? - Ще мина на червеното..!

Първородна вещица

Роул Плей
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Re: Аз-писателят   Чет 30 Май 2013, 20:12

Ето тема, която писах в час по БЕЛ. Посвещавам я изцяло на Катрин Пиърс.
Темата е следната: Опазване на околната среда

Опазването на околната среда освен, че е глобален проблем, то е и проблем на всеки един от нас! На дървета, на хора, на птици... Замърсяването на Земята може да се ограничи ако започнем да пестим електроенергията, ако намалеят значително вредните газове в атмосферата. Трябва да пестим водата, да намалим отпадъците и замърсяването на мястото, където живеем, да спестяваме хартия, да изхвърляме отпадъците раздело и още мн.др. Питате се как да се справим? - Ще кажа, че за всеки един проблем, който изброих има решение. Нали сте чували поговорката "От всичко изход се намира" !? Нека сега започнем да говорим за проблема с хартията и безраборното изхвърляне на отпадъците.
Скъпи ми, слушатели, не сте ли чували, че те са много вредни за почвата..?! Създадени са контейнери за всеки вид отпадъци. Идват камиони и ги изхвърлят. Знаете ли къде? - В полето..! Е, още по-зле..! Затова са създадени прчиствателните станции, за да рециклират всичко наново, а не защото ги мързи и айде пак режем дърветата за хартия и дърва, и прочие..! Не се ли замисляте, че един ден дърветата ще свършат? Поне като ви трябват - режете ама на негово място, засейте дръвчета! Толкова ли сте мързеливи и глупави, за да не се сетите за това? Не знаете ли, че дърветата пречистват въздуха, правят ни сянка и хладно през лятото, взимат водата от дъжда, а не като днес да няма нито една шахта и водата се стича ли по улиците, стича се и това няма край..!
Знаете ли, че в големите държави са намерили решение и се опитват, колкото се може повече да са полезни за природата? Например: В САЩ са изкопали много голям ров и там изхвърлят отпадъците и после не знам какво правят, но от това взимат полезен газ и ровът се изпразва отново. Има коли, които не работят с горива, а със слънчева енергия. Да спрем тока и да ползваме в къщите си енергията на слънцето - той е прекрасен заместител на тока и не вреди изобщо. Но... Какво печелим, когато един път годишно масово чистим? - Нищо! Не трябва да е само един път, а постоянно - всеки ден! Природата е създадена със всичките богатства, а ние ги унищожаваме.. Взимаме без да даваме.. Природата е толкова изтощена от глупостите ни, че започва да ни отмъщава бавно,бавно.. Как? - Тя знае как, ето например - започват ледниковите периоди, глобалното затопляне, животните изчезват и още мн. др. Но ще бъде много късно, когато се разкаем и се усетим за нашите дела! Нека от днес да бъдем малко по-добри и да възстановим всичко, да поправим стореното от нас. Надявам се да сте се поучили и да сте взели поука от това, което казах, иначе в противен случай сте били безполезни и сте си губили времето напразно..! Това е от мен. Благодаря Ви и до нови срещи..!

Първородна вещица

Роул Плей
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Re: Аз-писателят   Съб 01 Юни 2013, 17:35

Аз бях едно прелестно малко момиче.. Невинно създание, което има нужда от почивка.. От всичко. .Исках за един ден да избягам от този свят, от проблемите.. И един ден се събуждам аз в напълно непозната обстановка.. Сякаш се беше сбъднало най- сетне мечтата ми, но защо противоположното? Вместо полянка с красива и свежа, зелена трева с летящи птички и пеперудки по нея, бях на празно поле, което бе напукано и само пръст имаше.. Пусто,мрачно,мразовито място с глуха тишина... Голи дървета.. Беше страшничко.. Какво беше това място и как се озовах тук сред нищото? Замислих се и реших да продължа напред да видя какво ще намеря на това място.. Сетих се за теб - теб жестокия, който ми разби сърцето като нищо! Знаеш ли какво се бе случило с мен? Разби сърцето на парчета по-ситни и от сол.. Точно затова се намирах на това мъртвешко място и то не къде да е а сякаш бях затворена там завинаги.. Знаеш ли? Вместо сбогом да ми кажеше, можеше да ме убиеш, за да ти тежи и края да помниш и да знаеш, че аз от любов умрях за теб, а ти от глупост извърши грях за една невинна любов..! Но вместо това ми дари черни дни.. Вместо ти да си наказан, аз си го отнасям - защо бе всичко това? Знаеш ли как ми липсват нощите безкрайни,устните ти,дъхът ти по мен, гласът ти..?Твоята миризма.. Погледа с който ме жадуваш и тръпката с която ме докосваше, все още ги чувствам по себе си - по моето тяло, но не мога да го забравя.. Много ми липсваш, без теб ще полудея.Не мога да живея сама със самотата и сама в тишината - извинявай. Дори да имаш друга бих й разбила живота, и бих направила всичко, за да съм на нейното място и отново да те имам. За миг млъкнах с мислите си. Загледах се в ято гарвани, които част от тях бяха на голите дървета и ме гледаха злокобно с очите си и пееха грозно и злобно.. Само един литна и кацна на дланта ми.. Погледна ме милно,жално, злобно и смехотворно сякаш подигравателно.. Беше странно.. В същия миг сякаш всичко си изясних. Да това беше така, но беше вече в моето минало. След раздялата си знаех, че света ще се разпадне и бях сигурна, че ще умра.. Но вместо това, ми помогна себе си да разбера и не , не искам повече да се завръща при мен! Има къде, къде по-добри от него, които вместо да разбиват сърца, те събират парченцата и даряват собственото си сърце за момичето си! В момента, в който изрекох това на глас- гарвана на дланта ми плясна с крила и всичко се разпадна..Появи се слънце,небе,птици и всичко.. Събудих се. Бях намерила отново смисъл в живота си и бях отново силното момиче, което бях преди, само че разликата е, че този път бях по - силна и предпазлива от преди. И знаех какво искам да постигна в живота си! От днес започвах мисията си... ;)

Мнения?Харесва ли ви?

Вампир

Брой мнения : 42
Точки : 111950
Дата на регистрация : 16.03.2013
Години : 20

Роул Плей
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Re: Аз-писателят   Съб 01 Юни 2013, 17:39

Ах, ти, не знаех, че си толкова талантлива! Началото е много хубаво!

The girl with orange hair - the perfect woman...
for me...
Be yourself :)

VampiresGirl:)
Първородна вещица
Първородна вещица

Роул Плей
Мисии, цели и задачи:

ПисанеЗаглавие: Re: Аз-писателят   Чет 20 Юни 2013, 13:09

Беше утро.. Обичайна утрин.. Както винаги посрещнах с усмивка деня. Бях по боксерки и сутиен, все пак беше лято, а аз така спях.Без чаршафи,без одеало - без нищо само по едно бельо. Станах от леглото и приготвях сутрешното си кафенце. Потърсих за шоколадови бисквитки и с изненада забелязах, че съм забравила да си купя нови, защото в кутията имаше само 2-3 бисквитки..Потърсих заместител, но успях да намеря само 1 поничка с шоколадов пълнеж. Е, нищо тази сутрин ще си заменя яденето. Беше ми малко кофти, но моя беше грешката все пак.Когато взех списъка си и разглеждах задачите си за днес, добавих на първо място да купя 2 кутии бисквитки - не ми се занимаваше в скоро време отново да пазарувам... А също така забравих да спомена, че аз мразя да готвя - не мога да готвя, сякаш съм с две леви ръце... Затова си купувах готово ядене винаги.. Изпих си сутрешното кафе и си доядох закуската. Измих чинийте набързо, облякох къси дънки отпред с едни висулка на айфелова кула,чантата ми също имаше такава висулка.На белия ми потник също. Та днес бях в облекло "Айфелова кула". Запътих се за работа, но по пътя напазарувах всичко,което ми беше в списъка. Обичах да се занимавам цял ден да следя песните да им пиша текстове или да пиша истории.Бях нещо като писател и композитор. Влезнах и началника само ми каза:
-Ема, веднага отивай в стаята си, имаш един клиент, за къде се бавиш толкова!?
-Как ще съм се забавила? Та работното ми време е 9 часа, а сега е само 8:30?!
-Влизай!
Влезнах и видях доста интересно момче. Високо, слабо с доста интересни мускули по тялото си. Имаше татуировка на врата си "devil". Странен надпис, но определено красив! Седнах и го попитах какво го води насам. Той ме поздрави и каза, че много иска от мен съвети и би се радвал да си създам собствен блог, на който да отговарям на хорските въпроси и питания.Казах му, че идеята му е добра, но още не съм стигнала до там.Той отвърна:
-Помисли миличка, имаш голям талант.
Видя чантичката ми с бисквитките и посегна. Аз само го гледах очудено..Как така непознат ще ти бърка в чантата?! И извади една бисквитка и я облиза.Намигна ми, схруска я и каза - Толкова сладка, колкото и теб. Ще се видим отново. ;)
Докосна ме с крайчеца на пръста си леко по брадичката и мина по бюста ми между близначките и бях на път да му посегна, когато той само дръпна гердана и го заразглежда.
-Интересна кула. Явно ти е мечта да бъдеш там.
Той пък от къде знаеше, че искам да посетя Париж?!
-Вижте какво! Вашето поведение е неприемливо..!
-Щом така казвате..Пак ще се видим, помни ми думата,Ема!
Засмя се тихичко и ми намигна.Затвори вратата, обърна се и ме погледна за последно, когато видя, че аз си оправях бюста се засмя и си тръгна.Бях замислена,объркана и заентересована...От къде разбра за името ми?Може би от табелката?

Стана 18 часа и работното ми време свърши. Все още мислех за него... Прекалено подозрително ми изглеждаше... Или може би аз се побърквам и имам нужда от почивка? Прибрах се и взех дневничето, в което от много малка си пишех какво бих искала да ми се сбъдне или да ми се случи в живота.Когато пораствах и видех нещо излишно и безмислено го задраствах. Записах си, че много искам да разбера малко повече за този мъж, за да бъда спокойна, че всичко е наред, а не че е признак на лудост. Затворих го и го прибрах в шкафчето си. Спеше ми се много, но не можех да спя..Защо по дяволите? Когато успея да се унеса, започвам да настръхвам,изпотявам, треперя, подскачам...Какво ставаше? Чувах гласове, като „Внимавай!” , „Имаш ли задни мисли ще съжаляваш”... И всякакъв такъв тип глупости.Отказах да се боря за сън и си казах да върви подир нощта... Реших да купонясвам, щях да си поискам почивен ден за утре... Беше 2 часа през нощта.Любимата ми певица щеше да пее в 3. Запътих се в дискотеката. Беше препълнено, както никога досега..! Влезнах и имаше едно момче, което веднага ме заговори. Каза, че много би искал да потанцува с мен и какво ме зове по това време в тази дискотека. Казах му, че това са лични работи. Той ме попита дали да съжалява, че ме е попитал. Засмях се закачливо. Той каза, че когато съм се засмяла съм имала много хубава усмивка и очите ми са много хубаво блестящи тогава.. Едно момиче до мен ме видя и ми каза да я последвам.Той ме хвана за ръката и каза „Върни се отново, ще те чакам тук, която и да си.”. Усмихнах се, беше приятно да го чуеш в късните часове, че си желана.  Момичето ме завлече в тоалетната и ми каза да се пазя, извади ножицата... Първото нещо през ума ми беше да извикам за помощ, но всъщност тя много хубаво наряза роклята ми. И то при положение, че не се познаваме?Защо го правеше? Тя каза, че един ден ще станем приятелки. Аз бях с доста плътна и до кокалчетата рокля.Тя ми я скъси доста, повече над коляното. Беше може би вече едва 5 см, колкото да прикрие съкровеното ми място. Направи форма на сърце в областта на корема.Наряза презрамките на доста интересен дизайн, бюста ми беше доста провокиращ.Наразян до толкова, че да привлича мъжките погледи, но не и разкриваше достатъчно много прелести.Зад гърба го направи целия гол с един надпис.Когато се обърнах видях, че надписа беше „Sexy devil” Доста се зачудих и ококорих.Това съвпадение ли беше?! Върнах се при момчето, той като ме видя не можа изобщо да ме познае.

-О, нима такава жена като теб има скрити тайни?

-Ще трябва да рискуваш.

-И на всичкото отгоре провокираш!

-Че как иначе. – Отвърнах му аз. :)

Той посегна да докосне крака ми и да вдигне ръката си нагоре.. Стана ми прекалено хубаво, но не можех да спра да мисля за онзи тип...Сякаш беше влезнал сериозно под съзнанието ми и под кожата ми...

-Съжалявам, ще трябва да пропуснем. – Заявих му аз.

-Защо, за къде бързаш?

-Съжалявам.

-Каквото и да ми коства ще те намеря и ще те спечеля..!

Тръгнах да излизам и видях една доста елегантна кола, която буквално спря в краката ми. Аз сънувам. Да, ама не... От колата излезна същото момче.

-Не си и помисляй да бягаш, тази вечер ще си моя.

Хвана ме много внимателно зад кръста и ми прошепна:

-Ако все пак решиш да избягаш и да се съпротивляваш ще трябва да бъда груб.

По дяволте, толкова много ме привличаше, какво имаше в неговото странно поведение?! Беше същят..

-Как ме намери?

-Може би е по-добре да не знаеш.

С една ръка и с един замах скъса роклята ми и всичката ми прелест се показа..

-Виждат ни, на публичнто място сме и ще се видим ли отново..

-По- полека с въпросите госпожице..Карайте към гората.

Какво,, защо ли в гората – запитах се аз...? Той ми запуши устата и започна много бавно и внимателно и най-вече нежно да целува тялото ми. Галеше ме божествено. Видях на гърдата му моето име и моята дата на раждане...

Какво по дяволите беше това?!

ПисанеЗаглавие: Re: Аз-писателят   

Аз-писателят
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1